Kompensavimas/Kredito grąžinimas


Kompensavimas
Gyventojams, kuriems priklauso kompensacija už šildymą ir karštą vandenį, priklauso 100% kompensacija už namo renovacijos kreditą ir palūkanas.

Prasidėjus namo atnaujinimui pateikiamos sąskaitos kredito palūkanoms apmokėti, gavus pirmą sąskaitą, reikia atvykti į agentūrą dėl kompensacijos.


Informuojame, kad remiantis „Kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti), ir palūkanų apmokėjimo už asmenis, turinčius teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją, tvarkos aprašu“, butų savininkai, norintys pasinaudoti lengvata, privalo kreiptis į Agentūrą ir Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių bei pateikti nustatytos formos prašymą.Kredito grąžinimas
Prasidėjus daugiabučio namo renovacijai, atlikus pirmą apmokėjimą rangovui pagal atliktų darbų aktą, pradedamos skaičiuoti kredito palūkanos.


Kredito įmokų grąžinimas pradedamas tik gavus visą valstybės paramą.Kredito grąžinimas


Galimybės grąžinti kreditą:


  • Grąžinti visą kredito sumą iškart po valstybės paramos suteikimo (sutaupoma palūkanos);

  • Grąžinti kreditą pagal nustatytą grafiką mokant mėnesines kredito ir palūkanų įmokas;

  • Grąžinti kreditą per kelis kartus.    Kreditas suteikiamas 20 metų, norint grąžinti kreditą ar jo dalį prieš nustatytą terminą, būtina informuoti Agentūrą parašant prašymą.


    Prašymas dėl išankstinio kredito ar jo dalies grąžinimo.